bite-small.png

Laipni lūgti Collection garden` Madaras` mājaslapā!

Šeit ir iespēja vienkārši un ērti iegādāties dienziežu, Sibīrijas īrisu, peoniju, hostu, liliju un citu ziemciešu stādus.
Daudzgadīgas, modernas un viegli audzējamas kultūras, plašs šķirņu piedāvājums, izcila stādu kvalitāte, profesionāla konsultācija un stādu piegāde Jums ērtākā veidā.
Apstādījumos šīs augu kultūras lieliski papildina viena otru, radot pievilcīgu dārzu visu sezonu un pārsteidzot Jūs un dārza viesus ar neparastiem un krāšņiem ziediem!

Augi ārpus standarta!

Mēs audzējam  dienziedes, peonijas, hostas, lilijas, Sibīrijas īrisus, vizbulītes un dažādas ziemcietes.  Šo kultūru augi ir daudzgadīgi un  rada dārzā patīkamu noskaņu no agra pavasara līdz rudens salnām.
Daudzgadīgas, modernas un viegli audzējamas kultūras, plašs šķirņu piedāvājums, izcila stādu kvalitāte, profesionāla konsultācija un stādu piegāde Jums ērtākā veidā.
Visi mūsu augi aug atklātā augsnē, veidojot kvalitatīvu sakņu sistēmu. Netiek lietoti ķīmiski augu augšanas stimulatori, augšanas paātrinātāji vai kādas citas videi kaitīgas vielas.
Bagātīga ziedēšana maijā, jūnijā- peonijas, Sibīrijas īrisi, martagonlilijas, jūlijā, augustā - lilijas, dienziedes. Šo kultūru augi piemēroti gan vienkāršai un estētiskai lauku ainavai, gan modernai pilsētvidei.
Galvenais darba virziens - selekcijas darbs- jaunu šķirņu radīšana, kā arī  maz izplatītu, ekskluzīvu daudzgadīgu augu audzēšana un pavairošana. Lepojamies ar plašo Sibīrijas īrisu un peoniju  kolekciju, kuras sortimentā pārstāvētas  jaunākās pasaules šķirnes. Piedalāmies lielākajos Latvijas stādu pasākumos un izstādēs Eiropā. Mūsu selekcionētās liliju šķirnes ir godalgotas izstādēs Eiropā.
Augi ārpus standarta - lieliski papildinās un uzsvērs Jūsu dārza individuālo gaisotni daudzu gadu garumā.

Collection garden `Madaras`

 

 
 
© 2016 Collection garden `Madaras`. Jebkura informācijas pārpublicēšana ir aizliegta, izņemot, ja ir saņemta Collection garden `Madaras `piekrišana.