PASŪTĪŠANAS NOTEIKUMI 2024. gadam

NO SAKNES LĪDZ ZIEDAM LATVIJAS PRODUKTS!

KLASIKA, JAUNĀKĀS ŠĶIRNES, SELEKCIJA!

Mūsu audzētie augi ir pieejami no agra pavasara, tiklīdz ļauj laika apstākļi, līdz vēlam rudenim - 30.10.2024.

PIEGĀDE:

 1. PAKOMĀTI: Stādus izsūtam ar Omnivas vai DPD pakomātiem. Piegādes maksa atkarīga no pasūtījuma apjoma, vidēji 6.00 Eur. Lūgums veicot pasūtījumu norādīt ērtāko Omnivas vai DPD adresi un precīzu telefona numuru sms saņemšanai. Saņemšana pakomātā 2-3 dienu laikā.
 2. PILSĒTAS: Iepriekš vienojoties, norādot pasūtījumā, iespējama piegāde virzienā Koknese – Rīga, Ādaži, Jēkabpils, Aizkraukle, Madona.
 3. KLĀTIENĒ: stādus iespējams saņemt audzētavā uz vietas, Aizkraukles novads, Iršu pagasts. Kokaudzētavā `Baltezers`- Ādaži vai stādu pasākumos visā Latvijā-  iepriekš sazinoties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., zvanot: +371 26475398, rakstot sms, Whats App, Facebook.

MĒS ATRODAMIES STARP KOKNESI UN ĒRGĻIEM – IRŠI (NELIELS CIEMATS). VISI MŪSU AUGI TIEK AUDZĒTI ATKLĀTĀ LAUKĀ, TO DABISKAJĀ VIDĒ, VEIDOJOT KVALITATĪVU SAKŅU SISTĒMU. DARBS NOTIEK VISU GADU, AUGSNES SAGATAVOŠA, STĀDĪJUMU KOPŠANA, STĀDĪŠANA, AUGU PAVAIROŠANA, SELEKCIJAS DARBS. NELIETOJAM ĶĪMISKOS AUGU AUGŠANAS STIMULATORUS VAI CITAS VIDEI KAITĪGAS VIELAS. ESAM VIDEI UN CILVĒKAM DRAUDZĪGI. VISI MŪSU AUDZĒTIE AUGI IR SPĒCĪGI, VESELĪGI ATBILSTOT VISĀM PASAULĒ ATZĪTĀM AUGU AUDZĒŠANAS NORMĀM.

PIEDĀVĀJUMS:

Peonijas: daļa šķirņu pieejamas iepodotas no agra pavasara līdz rudenim- stādu pasākumi, uz vietas audzētavā, pakomāti.

Rudenī peonijas pieejamas kā sagatavoti kailsakņi tieši no mūsu laukiem. Peoniju pasūtījumus pieņemam visu gadu. Lielākais piedāvājums uz rudeni, kad notiek peoniju rakšana no laukiem. Rezervācija sākas ar janvāra vidu.  Stādu piegāde pavasaris- marts-jūnijs. Rudens- no septembra beigām līdz oktobra beigām.

Sibīrijas īrisi: daļa šķirņu pieejami iepodoti-visu veģetācijas sezonu. Ar pakomātiem izsūtam sagatavotus kailsakņus, agrs pavasaris vai augusts.

Dienziedes: visu veģetācijas sezonu, pieejamas gan podos, gan kā kailsakņi.

Hostas: visu veģetācijas sezonu, pieejamas gan podos, gan kā kailsakņi.

Citi augi: visu veģetācijas sezonu, atkarībā no kultūras prasībām.

Esam reģistrēti un sertificēti VAAD, profesionālo operatoru oficiālā reģistrā: Nr. 5105965.

 IK Collection garden Madaras, reģistrācijas numurs:  45402021243.

Augu cenas norādītas ar 21 % PVN.

STĀDU PASŪTĪŠANA:

 1. Reģistrējaties Mans E- Shop un tad pievienojiet augus grozam, izvēloties stādu kultūru, šķirni, daudzumu, vai pievienojiet augus grozam, tad reģistrējoties, pabeidziet pasūtījumu. Veicot atkārtotu pasūtījumu, ir nepieciešams tikai Jūsu lietotājvārds un parole.
 2. Pasūtījumu iespējams veikt rakstot izvēlētos augus uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., zvanot: +371 26475398, rakstot sms, WhatsApp, Facebook
 3. Saņemot Jūsu pasūtījumu, apstiprinām pieejamos augus, sūtīšanas izmaksas un nosūtam Jums rēķinu.
 4. Pasūtījums ir pilnībā rezervēts veicot 50 % priekšapmaksu un 100% apmaksu sezonas laikā. Priekšapmaksas termiņs 10 dienas.
 5. Atlikušais maksājums jāsamaksā līdz 01.03.2024, ja stādi rezervēti pavasarim vai līdz 30.08.2024, ja stādi rezervēti rudenim.
 6. Atceļot veikto pasūtījumu priekšapmaksa netiek atgriezta.
 7. Pirms stādu saņemšanas klātienē, sazināmies par konkrētu saņemšanas laiku.
 8. Minimālais pasūtījums saņemšanai uz vietas- nav noteikts.
 9. Ja Jums ir kādi citi jautājumi par un ap augiem, sazinieties ar mums, rakstot uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atsevišķu šķirņu stādi ir nelielā daudzumā, iesakām laicīgi rezervēt savu pasūtījumu.

Minimālais pasūtījuma apjoms 30.00 Euro, pasūtot augus caur mājaslapu.

 

 PALDIES

Collection garden `MADARAS`

IMG_5890.jpg